Kaatsclub Op & Over Grimminge

Utility Link | Utility Link | Utility Link
Bestuur | Historiek | Hoofdsponsors | Contact & terrein |
Teams & kalenders | Historiek | Spelregels |
Historiek | Spelregels |

Nationale 1

Kalender 2022


Oefenwedstrijden

       

Tornooien

       
Zo 20/03 14u30 Hamme Zogge - Grimminge         Vr 24/06 15u00 Tornooi Ogy        
Za 26/03 14u30 Grimminge - Thieulain 4 - 13   Ma 04/07 15u00 Tornooi Aalst/Herdersem        
Zo 27/03 14u30 Grimminge - Baasrode 8 - 12   Wo 20/07 15u00 Tornooi Tilburck        
Zo 03/04 16u00 Baasrode - Grimminge       (afgelast) Di 09/08 15u00 Tornooi Thieulain        
Za 09/04 15u00 Grimminge - Wieze       (afgelast) Ma 22/08 14u30 Tornooi Sirault        
Zo 10/04 15u00 Galmaarden - Grimminge 13 - 12                  
Za 16/04 15u00 Grimminge - Kerksken 10 - 13  

Beker van België

       
Zo 17/04 15u00 Thieulain - Grimminge 13 - 2   Za 21/05 15u00 Tourpes - Grimminge 13 - 11  
Ma 18/04 13u00 Grimminge - Galmaarden                        
Za 23/04 15u00 Kerksken - Grimminge 13 - 3                  
Zo 24/04 12u00 Grimminge - Hamme Zogge                        
                               

Kampioenschap

                       
Zo 01/05 15u00 Hamme Zogge - Grimminge 10 - 13   Zo 26/06 15u00 Baasrode - Grimminge        
Za 07/05 15u00 Grimminge - Baasrode 3 - 13   Zo 03/07 15u00 Grimminge - Maubeuge        
Zo 08/05 15u00 Maubeuge - Grimminge 13 - 9   Zo 10/07 15u00 Mont-Gauthier - Grimminge        
Zo 15/05 15u00 Grimminge - Mont-Gauthier 13 - 6   Zo 17/07 15u00 Grimminge - Kerksken        
Zo 22/05 15u00 Kerksken - Grimminge 13 - 8   Do 21/07 15u00 Isieres - Grimminge        
Do 26/05 15u00 Grimminge - Isieres 13 - 12   Zo 31/07 15u00 Grimminge - Ogy        
Zo 29/05 15u00 Ogy - Grimminge 11 - 13   Zo 07/08 15u00 Wieze - Grimminge        
Zo 05/06 15u00 Grimminge - Wieze 2 - 13   Zo 14/08 15u00 Grimminge - Thieulain        
Ma 06/06 15u00 Thieulain - Grimminge 13 - 5   Za 20/08 15u00 Grimminge - Hamme Zogge        
Za 11/06 15u00 Grimminge - Galmaarden 13 - 3   Zo 21/08 15u00 Galmaarden - Grimminge        
Za 18/06 15u00 Acoz - Grimminge 13 - 4   Zo 28/08 15u00 Grimminge - Acoz        

Stand op 19/6/2022

  Wedstrijden Spellen Punten
  Gespeeld Gewonnen Verloren Gewonnen Verloren
Thieulain 12 11 1 152 83 27
Kerksken 12 10 2 150 96 26
Acoz 12 7 5 125 107 22
Maubeuge 12 7 5 136 121 20
Baasrode 12 7 5 134 115 20
Mont-Gauthier 12 7 5 133 133 19
Isières 12 6 6 133 117 19
Wieze 12 2 10 104 136 14
Grimminge 11 5 6 96 120 13
Ogy 12 4 8 106 147 13
Galmaarden 12 3 9 96 142 10
Hamme Zogge 11 2 9 90 138 10

About Us | Site Map | Privacy Policy | Contact Us | ©2003 Company Name